Çiğ Köfteci Emre Usta

Yiyecek - İçecek > Fast Food

-
Yatırım Aralığı
- - -

Faaliyet Alanı
İlk önce 2013 yılında Aksaray da küçük bir dükkan da çiğ köfte bayisi olan şimdiki Çiğ Köfteci Emre Usta yönetim kurulu başkanı yunus emre atar 2015 temmuz ayında ise üretim merkezi ile çiğ köfte sektörüne girmiştir. Hedefimiz Türkiye'de bir çok ilde kaliteli bayi sayısını artırmak, kurumsal kimliğimiz ve ürün kalitemizden ödün vermeden siz değerli Çiğköfte severlere en iyisini, en güzelini, en hijyenik olarak sunmaktır.Hedefimiz sadece yerel bir marka olmak değil global bir çizgiye ulaşmaktır.


Aranan yer ve bölge tanımı
– Esnaf hileye başvurmaz, tenezzül etmez namusu ile çalışır. – Esnaf içinde bulunduğu teşkilatın esnaf kuruluşunun kurallarına titizlikle riayet eder. Bu kuralları uygular. – Esnaf dükkan açmak için gerekli kreterleri taşıyorsa dükkanını açar, ehil olmadığı, usta olmadığı bir konuda dükkan açmaz. İyi bildiği işi yapar. – Herhangi bir yolsuzluğa başvurmaz. ve bu tür olaylarla adı anılmaz. Esnaf isminin temizliğini iyi korumalıdır. – Yaptığı işte veya sattığı üründe, alması gereken parayı alır. Müşterinin bilgisizliğinden faydalanarak fahiş parlar almaz. Hileli mal satmaz. – Hileli ve çürük mal satmayacaksın, müşteriden fazla para almayacaksın, bir başkasının malını taklit etmeyeceksin, noksan tartmayacaksın ve bozuk terazi kullanmayacaksın, sahte ve kalitesiz mal üretmeyeceksin. – Ahilik şartlarına ugun hareket etmesi gerekir. Bu kurallar günümüzde de geçerli evrensel kurallardır. 1-Elini açık tut: Cömert olmak, düşkünlere yardım etmek için, 2-Kapını açık tut: Konuksever ve misafirperver olmak için, 3-Sofranı açık tut: Yoksullara, yemek yedirmek, misafire ikramda bulunmak için. 1-Elini bağlı tut: Hırsızlık, zorbalık ve kötülük etmemek için, 2-Dilini bağlı tut: Dedikodu, yalan, iftira ve gıybetten uzak durmak, 3-Belini bağlı tut: Kimsenin namusuna, haysiyet ve şerefine göz dikmemek için.


Aranan işletmeci özellikleri
Türkiye geneli

474 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı70
Franchise Olan Şube Sayısı72
Franchise Kullanım BedeliYok
Reklam Fonu KatılımıYok
Sabit Yatırım Tutarı250 TL m2 - 250 TL m2
İşletme Sermayesi250 TL m2

Çiğ Köfteci Emre Usta
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Çiğ Köfteci Emre Usta franchise, Çiğ Köfteci Emre Usta bayilik, Çiğ Köfteci Emre Usta bayiliği, Çiğ Köfteci Emre Usta franchise fırsatı, Çiğ Köfteci Emre Usta bayi fırsatı, Çiğ Köfteci Emre Usta mağazası, Çiğ Köfteci Emre Usta telefonu, Çiğ Köfteci Emre Usta email, Çiğ Köfteci Emre Usta e-postası, Çiğ Köfteci Emre Usta iletişim, Çiğ Köfteci Emre Usta franchise formu