Dönercibaşı

Yiyecek - İçecek > Fast Food

Yatırım Aralığı: <100.000 TL Kuruluş yılı: 1995 Orijin ülkesi: Trkiye
Yatırım Aralığı
25.000$ - -

Faaliyet Alanı
Döner/İskender Restaurant

Dönercibaşı, Üretimini kendi Et Üretim Tesislerinde yaptığı Kalite standardı,(ISO 2200-14001-OHSAS 18001-ISO 9001 ve HELAL Belgesi) lezzeti, sunumu ve başarısının yanında Dönercibaşı Beklentilerinize ve bütçelerinize göre kendi mimarisi ile Restaurant konsepti, AVM Fast food Konsepti, olarak farklı yatırım seçeneklerini sunarak girişiminiz ve yatırımınız için en doğru adımları atmanızı sağlar.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Dönercibaşı İskender Ailesinin bir üyesi olmak istediğinizde, Şu andan itibaren açılış gününe kadar atacağımız adımları yüzyüze yada telefonda yapacağımız görüşmelerde sizlere iletiyoruz.Profesyonellerle buluşmanız başlıyor...


Aranan yer ve bölge tanımı
AVM Consepti Food Courtlarda Restaurant Consepti, Cadde üzerinde (Taşıt ve yaya trafiğine uygun Ana arterler) Kalabalık Yürüyüş Alanları üzerinde Otopark kolaylığı Tercihen Bahçe ya da Teraslı 100 M2 ve üzeri- katlı binalar Cephesi en az 7-8m Mimari projemize uygun lokasyonlar.


Aranan işletmeci özellikleri
Girişimcilik ve başarma azmi,İnsan ve Finans yönetim tecrübesi Tercihen başarılı iş tecrübesine sahip Tüm zamanını “Dönercibaşı” nın yönetimi için harcama isteği, Dönercibaşı Markasının Finansal yatırım ve olanaklarına sahip olmak.

235 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı6
Franchise Olan Şube Sayısı1
Franchise Kullanım Bedeli%3
İşletme Sermayesi-

Dönercibaşı
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Dönercibaşı franchise, Dönercibaşı bayilik, Dönercibaşı bayiliği, Dönercibaşı franchise fırsatı, Dönercibaşı bayi fırsatı, Dönercibaşı mağazası, Dönercibaşı telefonu, Dönercibaşı email, Dönercibaşı e-postası, Dönercibaşı iletişim, Dönercibaşı franchise formu