Marmaris Büfe

Yiyecek - İçecek > Fast Food

1964 yılından bu yana sıcak, samimi ortamı ve bilinen tescilli lezzetlerimizle markamızı ülkemize ve tüm dünyaya kazandırmak üzere şubelerimizle hizmetinizdeyiz. “İsimler Taklit edilir,Lezzetler asla!”
Yatırım Aralığı
300000 TL - 400000 TL

Faaliyet Alanı
Kalite ‘Kontrol’ Altında
Türkiye’de ilk defa ruhsatlı imalathaneye sahip fast food markası olan Marmaris Büfe İşletmeleri, ürünlerini Türk Gıda Kodeksi’ne ve Et-Et ürünleri tebliğine uygun olarak 12 derecelik ortamda ve veteriner ve gıda mühendisi kontrolünde imal etmektedir. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü TR34 – 0246 işletme onay numarası ile ve hizmek vermekte oluğ rutin olarak denetlenmektedir. TS EN ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği, En ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi’ne ve Helal Sertifikası’na sahibiz. Son olarak ISO 10002-2004 Müşteri memnuniyeti belgesini almıştır. İmalatta kullandığımız tüm ürünler, haftalık olarak, laboratuar ortamında analiz edilmektedir. Bayilerimiz, veteriner hekim ve gıda mühendisimiz önderliğinde oluşturulan bir ekiple uygunluğu denetlenmekte, gerekli hallerde cezai yaptırımlar uygulanmaktadır


Franchise Sisteminin İşleyişi
Marmaris Büfe, kendi sektöründe akla ilk gelen markadır. Marmaris Büfe, 1964 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeyi kendi bayilerimize de aynı titizlikle aktarır. Dükkan dekorasyonu konusunda deneyimli ekibi ile tam destek sağlar. Yapılan sürekli denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini arttırır. Düzenlenen eğitim programları ile işletme ve çalışanların performansını arttırır. Her zaman yenilikleri uygulayan firma olmanın avantajlarını sağlar.


Aranan yer ve bölge tanımı
Dükkanları cadde üzerinde araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde yada yoğun AVM lerde olması önemlidir. Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır. Dükkanın mutfak ve depo alanı da düşünülerek min. 35 m2 olması gerekir. Dükkanlarda pişirme olacağından baca sistemi de göz önünde bulundurulmalıdır. Dükkanda bahçe yada açık alan olması önemlidir.


Aranan işletmeci özellikleri
İşletmecinin işin başında durması yada verimli zaman ayırarak işini takip etmesi gerekir. İşletmeci müşteri odaklı olmalıdır ve müşteriler ile iletişim kurmaya yatkın olmalıdır. Marmaris Büfe’nin uyguladığı franchise sistem ve kurallarına uyması ve sistem ile rekabet etmemesi gerekir. Franchise sisteminin sınırları olduğunu bilmesi gerekmektedir. İşletmecimiz yeniliklere ve öğrenmeye açık olmalıdır. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunmalı ve fikirlerini merkez ile düzenli olarak paylaşmalıdır.

673 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı1
Franchise Olan Şube Sayısı56
Franchise Kullanım Bedeli%1,2
Reklam Fonu Katılımı0
Sabit Yatırım Tutarı70000 USD - 70000 USD

Marmaris Büfe
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Marmaris Büfe franchise, Marmaris Büfe bayilik, Marmaris Büfe bayiliği, Marmaris Büfe franchise fırsatı, Marmaris Büfe bayi fırsatı, Marmaris Büfe mağazası, Marmaris Büfe telefonu, Marmaris Büfe email, Marmaris Büfe e-postası, Marmaris Büfe iletişim, Marmaris Büfe franchise formu